Tarım

Hasyurt Tarım Fuarı İçin Erteleme Kararı Verildi!

Tarım fuarları arasında gözde olan ve merakla beklenen Hasyurt Tarım Fuarı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Fuarın tahmin edilen tarihten daha geç bir zaman diliminde açılacağı vurgulandı. Hasyurt Tarım Fuarı’nın ertelenmesindeki neden ise Covid-19 salgını olduğu belirtildi. Pek çok kişinin beklemekte olduğu bu fuarın, tarım alanında önemli gelişmelere imza atmak ve daha etkili üretim sağlanması açısından önem arz ettiği biliniyor.

Hasyurt Tarım Fuarı’na Covid-19 Ertelemesi

Hasyurt Tarım Fuarı, Antalya Ticaret Borsası, Finike Belediyesi ve Kumuca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilecek. Ertelenen tarih hakkında ise verilen güncel bilgiye göre 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmesine karar verildi. Buna göre fuarın başlamasına yaklaşık 1 sene var. Fuarı organize edecek kurum ve kuruluşların başkanları ortak bir açıklamada bulundu. 25. si düzenlenecek Hasyurt Tarım Fuarı’nın neden erteleneceği hakkında detaylı bir açıklama yapıldı.

Fuar 1 Sene Sonra Yapılacak

Covid-19’un beklenmedik şekilde etkilediği Hasyurt Tarım Fuarı’nın başlamasına çok az bir zaman dilimi kalmıştı. Şimdi ise ertelemeyle beraber 1 yıl sonra fuarın açılması planlandı. 23-26 Mart 2022 tarihi gelene kadar Hasyurt Tarım Fuarı’na katılım gerçekleştirilemeyecek. Normalleşmenin etki etmediği bu fuarın açılışı ertelenince pek çok kişi durumdan üzüntü duydu ancak söz konusu sağlık olduğu için genel olarak anlayışla karşılandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu