Tarım

2021 Yılında Düzenlenecek Güncel Tarım Fuarları

Bu ay ve önümüzdeki ayları kapsayacak şekilde düzenlenecek tarım fuarları büyük önem arz etmektedir. Tarıma ilgisi olan ve çeşitli konularda yatırım yapmayı planlayan vatandaşların fuarları ilgiyle takip ettiği biliniyor. Peki önümüzdeki aylarda da süre gelecek fuarlar hangileridir? Tarım ve tarım ürünleriyle alakalı çeşitli bilgiler edinilebilir. Fuarlar aracılığıyla insan ilişkilerinin de arttığı ve bu bağlamda önemli anlaşmaların sağlandığı biliniyor. Aynı zamanda fuarda sergilenen tarım teknolojileri, büyük ölçüde tarımın daha hızlı ve pratik hale gelmesinde etkili. İşte önümüzdeki aylar da dahil olmak üzere düzenlenmesine az zaman kalmış tarım fuarları…

2021 Yılında Düzenlenecek Tarım Fuarları

16 Mart’ta başlaması planlanan KONYA TARIM 2021, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, büyük ilgiyle karşılanacak. Tarım fuarları arasında ayrı bir yere sahip olan bu fuarın 21 Mart 2021 tarihine kadar sürmesi bekleniyor. Aynı gün gerçekleşecek Türk Arap Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı ise 18 Mart 2021 tarihine kadar İstanbul’da sürecek. Yarın için bilinen tarım fuarları bu şekildedir.

25 Mart 2021 tarihinde başlayacak Balıkesir Tarım ve Canlı Hayvan Fuarı ise büyük ilgiyle bekleniyor. Fuarda hem tarım hem de hayvanlar büyük önem taşıyacak. 28 Mart’a kadar sürecek bu fuar ise Balıkesir’de gerçekleştirilecek.

Nisan Ayı Tarım Fuarları

Nisan ayında MAGROTEX’21 Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı devreye giriyor. 7 Nisan’da başlayacak ve 10 Nisan’da son bulacak. Tarım ekipmanlarıyla ilgilenen çiftçilerin ve tarım yatırımcılarının bu fuarda yer alması beklenmekte.

Nisan ayı içerisinde yer alacak bir diğer önemli fuar ise Agritech 10. Fethiye Tarım, Seracılık, Hayvancılık, Gıda ve Tarım Makineleri İhtisas Fuarı olacak. Muğla’da gerçekleşecek bu önemli fuar 7 Nisan’da başlayacak ve 10 Nisan’a kadar sürecek.

8 Nisan’da ise iki tarım fuarı ön plana çıkıyor. Interfresh Euroasia /Meyve, Sebze ve Mamülleri, Tarım, Ambalaj, Lojistik Fuarı çok yakında Antalya şehrinde yatırımcı ve gıdayla ilgilenen herkesin ilgi odağı haline gelecek. Fuarın 10 Nisan’a kadar süreceği belirtildi. Teke Yöresi 6. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Makineleri, Teknolojileri ve Yem Fuarı ise Burdur’da 11 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu